محصولات ما در شرکت تجارت چاوش آرین با برند تجاری شاهدوش

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

UP TO 50% OFF

BLACK

FRIDAY

Deals

EXPIRING ON NOV 27

پودر شیرخشک اسکیم

پودر شیرخشک اسکیم شاهدوش در وزن ۲۵ کیلوگرم به بازار عرضه می شود. شیر خشک اسکیم از همان شیر مایع به دست می‌آید با این تفاوت که حرارت دیده و رطوبت آن تبخیر و محلول غلیظ می‌شود و در خشک‌کن‌ها که انواع مختلفی دارند به صورت پودری در می‌آید اما نکته قابل ذکر و‌مزیت رقابتی ما تهیه شیرخام اولیه از دامپروری های نمونه و تولید آن با تکنولوژی منحصر بفرد LOW HEAT یا دما پایین بوده که باعث جلوگیری از حرارت بالا دیدن شیر حین پروسه تولید شده که نهایتا منجر به حفظ بهبود کیفیت پروتئین های شیر یا اصطلاحاً (denatoration) میشود. لازم بذکر است که در این روش که متاسفانه در ایران تکنولوژی آن نادر بوده شیرخشک دارای عطر و طعم طبیعی و دلنشینی خواهد بود و بدلیل از بین نرفتن بافت پروتئینی شیر، محصول نهایی حاوی حداقل ۳۴ تا ۳۷درصد پروتئین خواهد بود.

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

پودر آب پنیر(پرمیت و شیرین)

پودر آب پنیر شاهدوش در وزن 25 کیلوگرم به بازار عرضه میشود، آب پنیر بعد از خشک شدن تبدیل به پودر آب پنیر می شود این پودر خواص فراوانی دارد. پروتئین وی و کازئین که تقریبا همه آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن را میتوانند تامین کنند هر دو به عنوان پروتئین های با کیفیت بالا محسوب شده و در پودر آب پنیر موجود می باشند.

پودر آب پنیر به دو نوع سنتی که معمولا از آب پنیر اولیه بدست میاید و پرمیت که از آب پنیر یواف بدست میاید، تقسیم بندی می شود.

مفتخریم که پودر آب پنیر تولیدیمان دارای کیفیت بالاتر از رنج استاندارد ملی و دارای عطر و طعم طبیعی و دلنشین بوده و به همین دلیل در صنایع مختلف از جمله لبنی، گوشتی، شیرینی، شکلات، کیک و کلوچه و… استفاده می شود.


برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

پودر پروتئین تغلیظ شده شیر(MPC)

پودر پروتئین تغلیظ شده شیر MPC شاهدوش در وزن ۱۰ کیلوگرم به بازار عرضه میشود (Milk protein concentrate)نوعی پروتئین گرفته شده از شیر گاو میباشد که در آن هر دو نوع پروتئین شیر که شامل کازئین و آب پنیر(وی ) است وجود دارد و در واقع نوعی مکمل کامل پروتئینی است پودر پروتئین تغلیظ شده شیر یا همان MPC با کاهش چشم گیر رطوبت، لاکتوز و چربی شیر به دست می آمده و بااستفاده از روش‌های نوین تکنولوژی صنعت لبنیات از جمله اولترافیلتراسیون اقدام به تولید این محصول می شود که به مراتب کیفیتی بالاتر از محصولات مشابه داشته و حاوی حدود ۷۰ درصد پروتئین میباشد که ما در شاهدوش با استفاده از کارشناسان مجرب و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولی با پروتیین ۷۲ الی ۷۵ درصد برای مشتریان خود تهیه میکنیم.

موارد استفاده این پودر برای تولید محصولاتی برای افرادی که در تغذیه ی خود پروتئین مورد نیازشان تامین نمیشود،مانند ورزشکاران بویژه بدن سازی ، افرادی که محدودیت کالری در رژیم خود دارند، کودکان و افراد سالخورده که تغذیه ی مناسبی ندارند و …می باشد

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

پودر شیرخشک اسکیم(حلالیت بالا)

پودر شیرخشک اسکیم گرانولی (دانه دار یا فوری سازی شده) شاهدوش با بسته بندی ۲۵ کیلویی بوده که شامل خصوصیات منحصر به فردی همچون رطوبت کمتر از ۴ درصد میباشد. اما نکته قابل ذکر و‌مزیت رقابتی ما تهیه شیرخام اولیه از دامپرورهای نمونه و تولید آن با تکنولوژی منحصر بفرد LOW HEAT یا دما پایین بوده که باعث جلوگیری از حرارت بالا دیدن شیر حین پروسه تولید شده که نهایتا منجر به حفظ بهبود کیفیت پروتئین های شیر یا اصطلاحاً (denatoration) می شود. لازم بذکر است که در این روش که متاسفانه در ایران تکنولوژی آن نادر بوده شیرخشک دارای عطر و طعم طبیعی و دلنشینی خواهد بود و بدلیل از بین نرفت بافت پروتئینی محصول نهایی حاوی حداقل ۳۴ تا ۳۷درصد پروتئین خواهد بود.

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

پودر شیرخشک کامل

پودر شیر خشک کامل شاهدوش در وزن ۲۵ کیلوگرم به بازار عرضه می‌شود. شیر خشک فرآورده‌ای است که از خشک کردن شیر تازه و پاستوریزه به یکی از روش‌های صنعتی معمول تهیه می‌‌شود. شیر خشک ممکن است از شیر کامل،شیر کم‌چرب یا شیر بدون چربی تولید شود. این محصول از خشک کردن شیر کامل به‌دست می‌آید. از کاربردهای پودر شیرخشک کامل میتوان به تولید بستنی و محصولات پرچرب لبنی و صنعت شیرینی و شکلات سازی اشاره نمود.

شیر خشک کامل شاهدوش حداقل ۲۷ درصد چربی داشته و نکته قابل ذکر و‌مزیت رقابتی ما تهیه شیرخام اولیه از دامپرورهای نمونه و تولید آن با تکنولوژی منحصر بفرد LOW HEAT یا دما پایین بوده که باعث جلوگیری از حرارت بالا دیدن شیر حین پروسه تولید شده که نهایتا منجر به حفظ بهبود کیفیت پروتئین های شیر یا اصطلاحاً (denatoration) میشود. لازم بذکر است که در این روش که متاسفانه در ایران تکنولوژی آن نادر بوده شیرخشک دارای عطر و طعم طبیعی و دلنشینی خواهد بود و بدلیل از بین نرفت بافت پروتئینی محصول نهایی حاوی حداقل ۳۴ تا ۳۷درصد پروتئین خواهد بود.

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

پنیر اولیه

پنیر اولیه ماده اولیه تولید انواع پنیر پروسس از جمله پنیر پیتزا می باشد. ماده خشک پنیر اولیه بر حسب سفارش مشتریان از ۳۸ تا ۴۵ یا بالاتر میتواند متغیر باشد. پی اچ محصول نیز از ۵/۴ تا ۵/۹ بر اساس نیاز مشتریان میتواند‌ متغیر باشد. ظاهر این پنیر سفید رنگ و گل کلمی است و فاقد عطر و طعم نامطلوب و بوی نامناسب است.

درست کردن پنیر اولیه هم هنر است و هم علم. پنیرسازها به اندازه حواس بینایی، لامسه و بویایی خود به اندازه‌گیری سطوح pH و تلقیح قالب‌های خاص متکی هستند اما شاهدوش با تکیه به تکنولوژی و استاندارهای روز با کادر کارشناسی مجرب تمامی پارامترها را بصورت لحظه ای سنجیده و کنترل مینمایند تا محصولی با کیفیت و بهداشتی به بازارهای داخلی و صادراتی ارائه بنماید.

پنج مرحله مهم در تولید پنیر وجود دارد:

  • اسیدی شدن
  • انعقاد
  • جداسازی آب پنیر اولیه
  • شستشو
  • رسیدن

دستور پخت همه‌ی پنیرها متفاوت است اما این مراحل فرآیند اصلی تبدیل شیر به پنیر اولیه را مشخص می‌کند و همچنین برای تهیه پنیر در خانه نیز استفاده می شود.

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

خامه فله

خامه فله یک ماده اولیه بسیار مهم در صنعت لبنیات است که در تولید محصولات مختلف کاربرد دارد. این ماده اولیه به صورت عمده و بدون بسته‌بندی عرضه می‌شود و به همین دلیل هزینه‌های کمتری در زمینه بسته‌بندی و حمل و نقل دارد. برخی از مزایای استفاده از خامه فله عبارتند از:

1. کیفیت بالا: خامه‌های فله‌ای معمولاً از کیفیت بالایی برخوردار هستند، زیرا تولیدکنندگان بزرگ این مواد اولیه معمولاً به کنترل کیفیت دقیقی اهمیت می‌دهند.

2. انعطاف‌پذیری در تولید: با استفاده از خامه فله، شما می‌توانید محصولات متنوع‌تری تولید کنید و به بازارهای جدیدی وارد شوید.

3. حفظ محیط زیست: استفاده از خامه فله به جای مواد بسته‌بندی‌شده کمک می‌کند تا میزان زباله‌های تولیدی کاهش یابد و در نتیجه محیط زیست را حفظ کند.

برای تهیه خامه فله با کیفیت بالا و قیمت مناسب، می‌توانید با متخصصین ما در این زمینه تماس بگیرید و از مشاوره آن‌ها بهره‌مند شوید.

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

کره حیوانی

کره‌های حیوانی با خصوصیات و مزایای منحصر به فرد که می‌تواند به سلامتی و طعم غذاهای شما کمک کند.

کره حیوانی، معمولاً از شیر گاو تهیه می‌شود و دارای طعم و عطر خاصی است که به غذاها طعم لذیذی می‌بخشد. این نوع کره حاوی ویتامین‌های A, D, E و K است که برای سلامتی بدن بسیار مفید هستند. همچنین، کره حیوانی منبع خوبی از اسیدهای چرب اشباع شده و کلسترول است که در میزان مناسب می‌تواند به سلامت قلب و عروق کمک کند.

مفتخریم که طی سالهای اخیر کره فله شاهدوش با بسته بندی ۲۵ کیلویی و‌حداقل ۸۲/۵٪ چربی با پاس کردن تمام استاندارهای صادراتی و بهداشتی توانسته جهت بازارهای جهانی بخصوص اوراآسیا شاهد موفقیت های بسیار چشمگیری باشد که باعث جلب مجدد اعتماد مشتریان خارجی به بازار ایران شده است .

برای دیدن آنالیز محصول بر روی آن کلیک نمایید

روغن حیوانی

روغن حیوانی نوعی روغن خوراکی از دسته کره‌های شفاف Clarified Butter می‌باشد که در آشپزی غذاهای آسیایی، طب سنتی و آیین‌های مذهبی استفاده فراوانی داشته و دارد. روغن خوراکی حیوانی از شیر گاو، گاومیش، بز، گوسفند و در خارج از ایران از شیر بوفالو نیز ساخته می‌شود. اما به طور معمول در اکثر نقاط دنیا از شیر گاو، گوسفند یا مخلوط شیر گاو و گوسفند تهیه می‌شود.

مفتخریم که بگوییم روغن حیوانی ۱۰۰٪ خالص شاهدوش با بسته بندی های ۱ کیلویی و ۱۶ کیلویی حلب بیش از ۹۹ درصد چربی داشته و با عطر و طعمی دلپذیر از بهترین و با کیفیت ترین شیر و خامه های سطح کشور با حساسیتی خاص تهیه شده است که نقطه ذوب و بافت و رایحه دلنشین آن منجر به اتفاقی فراموش نشدنی در صنعت غذایی کشور شده است.


EnglishSaudi ArabiaRussia